14:00 -14:30  KAYIT 

14:30-   14:40 Açılış Konuşması

14:40 – 15:00 ÖDÜL TÖRENİ

15:00– 15:10 Trends & Future –  Uğur Özmen

  1. MÜŞTERİ DENEYİMİ – OMNICHANNEL KATEGORİSİ 

 15:10– 15.20                Jüri Aday Proje Değerlendirmeleri

                                        Doç. Dr. Taşkın Dirsehan / Marmara Üniversitesi

15.20 – 15.30             İstanbul Büyükşehir Belediyesi / Büyük Düşünce 

Proje Adı: E=MC2 (Entegre Mobil Çözüm Sistemi) Beyazmasa 153

Sunum: 

15.30 – 15.40                Yapı Kredi Bankası / İyi Fikir

Proje Adı: Mobil Tek Ekran Deneyimi

Sunum: Canan Bozkurt  / Dijital Deneyim Müdürü

15.40 – 15.50                Aras Kargo / Üretken Proje

Proje Adı: Aras Heryerde

Sunum: Sinem Şafak / Müşteri İlişkileri Departmanı Müdürü

15.50 – 16:10               MOLA

 

  1. MÜŞTERİ DENEYİMİ – INOVASYON KATEGORİSİ 

16:10 – 16:20             Jüri Aday Proje Değerlendirmeleri

                                     Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Aygören / Boğaziçi Üniversitesi

16:20 – 16:30              Opet / Üretken proje 

Proje Adı: Akıllı Dolum Sistemi

Sunum: Adnan Alagül / Pazarlama Teknolojileri ve Çözümleri Müdürü

16:30 – 16:40              Anadolu Sigorta / Büyük Düşünce

Proje Adı: Turbojet Hasar Ödeme

Sunum: Barış İnan / Dijital Kanallar Birim Yöneticisi

16:40– 16:50               Yapı Kredi Bankası / İyi Fikir 

Proje Adı: Panik Yok Butonu

Sunum: Canan Bozkurt  / Dijital Deneyim Müdürü

16:50– 17:10              MOLA

 

  1. MÜŞTERİ DENEYİMİ – DİJİTAL KATEGORİSİ 

 17:10 – 17:20          Jüri Aday Proje Değerlendirmeleri

                                  Yrd. Doç. Dr. Cem Duran / İstinye Üniversitesi

17:20 – 17:30           Anadolu Sigorta / İyi Fikir

Proje Adı: 7/24 sağlık Danışmanı

Sunum: Sevil Kodaman / Dijital Kanallar Çözüm Alanı Yöneticisi

17:30 – 17:40           Memorial Sağlık Grubu / Büyük Düşünce 

Proje Adı:Dijital Hasta Odası Bilgilendirme Uygulaması

Sunum: İbrahim Kürkçü / Hasta Deneyimi Direktörü

17:40                        DJ MÜZİK